Titles you rated
8 MileRated ★ 4.0
ChefRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 2.0
Lone SurvivorRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.5
OnceRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.5
BuriedRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
HerRated ★ 2.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5