Titles you rated
The InternRated ★ 4.0
ArgoRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.5
Fist of LegendRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5