Movies
Ratings
550
Wind RiverRated ★ 4.0
SullyRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 4.5
Be with YouRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
GhostbustersRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
RoomRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 2.5
BraveRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0