Series
Ratings
106
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Matrimonial ChaosRated ★ 3.0
Still 17Rated ★ 5.0- Bread BarbershopRated ★ 5.0
- Bread BarbershopRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Do You Like Brahms?Rated ★ 4.0
CSI: MiamiRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 4.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 5.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Memories of the AlhambraRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0