Series
Ratings
26
My Golden KidsRated ★ 3.0
Lovers in PragueRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 2.5- New NonstopRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 3.0
Alone in LoveRated ★ 4.0
On AirRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 2.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 2.0
Hur JunRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0