Titles you rated
Man of SteelRated ★ 3.5
Into the WildRated ★ 4.5
The Iron GiantRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 3.5
SignsRated ★ 1.5
A Perfect GetawayRated ★ 3.5
Twilight GangstersRated ★ 2.0
Rocky BalboaRated ★ 4.0
Public EnemiesRated ★ 4.0
Get SmartRated ★ 3.5
Harold & Kumar Escape from Guantanamo BayRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 1.5
The FighterRated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 3.0
Cats & DogsRated ★ 3.0
Goal! The Dream BeginsRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 4.0
Fist of LegendRated ★ 3.5