Titles you rated
- Murder ReportRated ★ 3.5
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 2.5
MantisRated ★ 2.0
Speak No EvilRated ★ 3.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 2.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
SleepRated ★ 2.0
BrickRated ★ 3.0
SIGNAL THE MOVIE Cold Case Investigation UnitRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ApostleRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Smile 2Rated ★ 1.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.0
LobbyRated ★ 2.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
Shot CallerRated ★ 2.0
Death WishRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
The Wrath of GodRated ★ 2.0