Movies
Ratings
537
The HandmaidenRated ★ 5.0
PaprikaRated ★ 5.0
The Cable GuyRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 5.0
MiseryRated ★ 5.0
American PsychoRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0- HiGH&LOW: The Red RainRated ★ 2.0
High & Low The MovieRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Train ManRated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.5
PsychokinesisRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 3.5
FriendRated ★ 4.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
TwentyRated ★ 4.0