Titles you rated
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Song OneRated ★ 0.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.5
District 9Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.5
Dan in Real LifeRated ★ 4.0
Waikiki BrothersRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.0
Be Kind RewindRated ★ 4.5
Y Tu Mamá TambiénRated ★ 3.5
Last Exit to BrooklynRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
OasisRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0