Titles you rated
HwajungRated ★ 4.0
Sweet BunsRated ★ 5.0
TV Novel: SamsaengiRated ★ 4.0
Stars Falling From the SkyRated ★ 4.0
Masked ProsecutorRated ★ 4.0- Super RookieRated ★ 4.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 5.0
What's Up FoxRated ★ 4.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 5.0
Me too, Flower!Rated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 4.0
I Do, I DoRated ★ 4.0- New NonstopRated ★ 4.0
Nonstop 1Rated ★ 4.0
Paradise RanchRated ★ 4.0
Baby Faced BeautyRated ★ 5.0
First Wives' ClubRated ★ 4.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 5.0
Dr. JinRated ★ 5.0
The Merchant: Gaekju 2015Rated ★ 4.0