Movies
Ratings
280
The Bacchus LadyRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Little NicholasRated ★ 1.5
The Scent of LoveRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 2.5
Only YesterdayRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.5
The Iron GiantRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 2.0
The World of KanakoRated ★ 2.0
The FakeRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 1.0
Too Beautiful to LieRated ★ 0.5
WaterboysRated ★ 2.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.0
Mars Attacks!Rated ★ 3.0