Series
Ratings
12
Black MirrorRated ★ 4.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Chef vs. Science: The Ultimate Kitchen ChallengeRated ★ 3.0