Movies
Ratings
2145
PossessionRated ★ 4.0
MassRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
La RondeRated ★ 3.5
Mr. KleinRated ★ 4.0
Un FlicRated ★ 4.0
Ivan the Terrible, Part IRated ★ 3.5
The UnknownRated ★ 3.5
A Touch of ZenRated ★ 4.5
Le Notti BiancheRated ★ 4.0
On Golden PondRated ★ 3.0
Les Dames du Bois de BoulogneRated ★ 3.5
The CrematorRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
The Fall of the House of UsherRated ★ 4.0
To Have and Have NotRated ★ 3.5
A Gentle Breeze in the VillageRated ★ 4.0
The Blood of a PoetRated ★ 4.0
They Live by NightRated ★ 3.5
Election 2Rated ★ 4.0