Movies
Ratings
414
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Take Care of My CatRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
KlausRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Walk the LineRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Nightmare AlleyRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
The FallRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 2.0
StokerRated ★ 2.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
CarsRated ★ 4.0