Titles you rated
Sing StreetRated ★ 4.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 4.0
Down in the ValleyRated ★ 2.0
The Painted VeilRated ★ 4.0
Red DragonRated ★ 3.5
American History XRated ★ 4.0
25th HourRated ★ 4.0
Keeping the FaithRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
Innocent StepsRated ★ 3.0
What Happens in VegasRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
The DescentRated ★ 2.0
Love So DivineRated ★ 2.5
21Rated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 3.5
Guns & TalksRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 3.5