Series
Ratings
71
Love in the MoonlightRated ★ 4.0- Dugeundugeun ChangeRated ★ 3.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
All My Love For YouRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Miss MermaidRated ★ 3.0
City HallRated ★ 3.0
Fashion 70'sRated ★ 2.5
Old Miss DiaryRated ★ 3.0