Titles you rated
The Florida ProjectRated ★ 3.5
GremlinsRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 3.5
The MistRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
ItRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
The IllusionistRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 3.5
InsidiousRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
The Art of Getting ByRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.5