Titles you rated
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5