Titles you rated
Rascal SonsRated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 5.0
Glory JaneRated ★ 2.0
Dr. JinRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 2.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 1.0
Fashion KingRated ★ 1.5
Let's EatRated ★ 4.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 1.0
Empress KiRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 5.0- New NonstopRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0