Titles you rated
Saving Private RyanRated ★ 3.0
TedRated ★ 4.5
Fists of LegendRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 4.0
What Happens in VegasRated ★ 4.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 3.0
No Strings AttachedRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
Way Back HomeRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Whispering CorridorsRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 3.0