Series
Ratings
32
Crazy DeliciousRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0