Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 4.0