Movies
Ratings
547
KOKUHORated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
A Summer's TaleRated ★ 3.5
Pauline at the BeachRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
In the HouseRated ★ 3.0
Young & BeautifulRated ★ 4.5
Swimming PoolRated ★ 4.0
The Double Life of VeroniqueRated ★ 2.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.0
TitaneRated ★ 4.0