Titles you rated
Empire of LustRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Final Destination 5Rated ★ 4.0
Dark ShadowsRated ★ 3.5
9Rated ★ 4.0
Batman ForeverRated ★ 4.0
He Was CoolRated ★ 2.5
After EarthRated ★ 3.5
The Sword with No NameRated ★ 3.5
The Skin I Live InRated ★ 4.0
KillersRated ★ 2.5
Mokpo the HarborRated ★ 4.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 4.0
BeethovenRated ★ 4.0
Demolition ManRated ★ 4.0
Romantic DebtorsRated ★ 3.5
Honey, I Blew Up the KidRated ★ 4.0