Movies
Ratings
269
SoulRated ★ 5.0
TenetRated ★ 3.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
1917Rated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 2.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.5