Titles you rated
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Midsommar Director's CutRated ★ 4.5
SocialphobiaRated ★ 5.0
ContactRated ★ 5.0
The LoverRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0
SickoRated ★ 4.0
The ImmigrantRated ★ 2.5
The Painted VeilRated ★ 2.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.5
My Pepper HeartRated ★ 2.0
Western SpaghettiRated ★ 4.0
Fresh GuacamoleRated ★ 4.0
Bloody ReunionRated ★ 1.0
Joseph and the Amazing Technicolor DreamcoatRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 2.5
In Love and the WarRated ★ 1.0