Titles you rated
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 4.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.5- Where Is My Friend's HomeRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Tears in the AmazonRated ★ 4.0