Movies
Ratings
553
NetworkRated ★ 3.5
Any Given SundayRated ★ 3.5
Mowgli: Legend of the JungleRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.5
AtonementRated ★ 3.5
Crazy HeartRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 4.5
CocoRated ★ 3.5
The Only Living Boy in New YorkRated ★ 4.5
The DescendantsRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
AcceptedRated ★ 2.5
RoundersRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
The Great BeautyRated ★ 3.5