Movies
Ratings
434
SunshineRated ★ 3.5
The ExperimentRated ★ 2.0
Ender's GameRated ★ 3.5
The Forbidden KingdomRated ★ 3.0
John CarterRated ★ 3.0
NextRated ★ 4.0
Upside DownRated ★ 2.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 4.0
Crank: High VoltageRated ★ 3.0
The Guard PostRated ★ 3.5
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.5
Taxi 2Rated ★ 4.0
Break OutRated ★ 3.5
Spy KidsRated ★ 2.0
A Good Lawyer s WifeRated ★ 1.0
Mars Attacks!Rated ★ 4.5
The ShiningRated ★ 3.5
White House DownRated ★ 2.0
CJ7Rated ★ 3.5