Movies
Ratings
431
Beasts of the Southern WildRated ★ 3.0
CarnageRated ★ 3.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 3.0
The DescendantsRated ★ 1.0
OldboyRated ★ 2.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 1.5
Cube ZeroRated ★ 1.0
The MasterRated ★ 2.0
The Skin I Live InRated ★ 2.5
PsychoRated ★ 2.5
Full Metal JacketRated ★ 4.0
The Piano TeacherRated ★ 2.5
JiseulRated ★ 3.0
Bagdad CafeRated ★ 3.0
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 1.0
Mulan IIRated ★ 1.0
Ghost ShipRated ★ 1.0
Virgin Stripped Bare by Her BachelorsRated ★ 3.0
Julia's EyesRated ★ 1.0
Wrong TurnRated ★ 0.5