Series
Ratings
169
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.5
Angel's RevengeRated ★ 2.5
Star's LoverRated ★ 3.0
Goddess of MarriageRated ★ 2.5- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 3.5
- The Path to GloryRated ★ 3.0
Hello! My LadyRated ★ 3.0
StyleRated ★ 3.0
Lovers of MusicRated ★ 2.5
IRIS 2Rated ★ 2.5
Can We Get Married?Rated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.5
May QueenRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 2.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
BigRated ★ 2.0- Gokusen Season 3Rated ★ 4.5