Series
Ratings
31
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 2.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5