Titles you rated
The King of PigsRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 4.0
ProphecyRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5
OldRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 4.0
The MauritanianRated ★ 3.5
GlassRated ★ 4.0
MalenaRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0
I Care a LotRated ★ 3.0
SwallowRated ★ 3.0
Night in ParadiseRated ★ 3.0
The White TigerRated ★ 4.0
Molly's GameRated ★ 3.5
SoulRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 4.5
Time TrapRated ★ 4.0