Series
Ratings
51
Memories of the AlhambraRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
FingersmithRated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
HouseRated ★ 3.5- Sherlock UncoveredRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 3.5
CSI: MiamiRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.5- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
HERO2014Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0