Series
Ratings
18
GoblinRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 2.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
Fated to Love YouRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0