Movies
Ratings
48
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
LeonRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.5
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5