Titles you rated
Ted 2Rated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
WantedRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5
PenelopeRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Becoming JaneRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
The Lucky OnesRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0
TwentyRated ★ 2.5
Furious 7Rated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 4.5
The DealRated ★ 0.5
SocialphobiaRated ★ 3.0