Titles you rated
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 3.0
General's Son IIRated ★ 3.5
The HuntedRated ★ 3.5
JackRated ★ 4.0
The Storm RidersRated ★ 4.0
Beverly Hills CopRated ★ 3.5
Spirit: Stallion of the CimarronRated ★ 3.0
Johnny MnemonicRated ★ 3.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
Break Through!Rated ★ 4.0
King ArthurRated ★ 4.0
Addams Family ValuesRated ★ 3.5
The Thin Red LineRated ★ 3.5
Never Say Never AgainRated ★ 4.0
Detective Dee and the Mystery of the Phantom FlameRated ★ 3.5
The In-LawsRated ★ 3.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 3.0
Gremlins 2: The New BatchRated ★ 4.0
Escape from the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Man with the Golden GunRated ★ 4.0