Series
Ratings
122
Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 1.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0- 한블리 (한문철의 블랙박스 리뷰)Rated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
Crash Course in RomanceRated ★ 4.0
Love to Hate YouRated ★ 5.0
Fly, AgainRated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 4.0
SomebodyRated ★ 2.5
BargainRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.5
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 3.0
Earth ArcadeRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 2.5
A Model FamilyRated ★ 3.0