Titles you rated
Big FishRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.5
CinderellaRated ★ 5.0
Runway CopRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.5