Titles you rated
 FrankensteinRated ★ 4.0 FrankensteinRated ★ 4.0
 The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0 The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0
 IncantationRated ★ 2.0 IncantationRated ★ 2.0
 KPop Demon HuntersRated ★ 2.5 KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
 The Color of PomegranatesRated ★ 3.5 The Color of PomegranatesRated ★ 3.5
 Trainwreck: The Cult of American ApparelRated ★ 3.0 Trainwreck: The Cult of American ApparelRated ★ 3.0
- Classroom DelusionsRated ★ 2.5
 Reflection in a Dead DiamondRated ★ 3.0 Reflection in a Dead DiamondRated ★ 3.0
 Electric ChildRated ★ 1.0 Electric ChildRated ★ 1.0
 Dead LoverRated ★ 4.0 Dead LoverRated ★ 4.0
 ElseRated ★ 3.5 ElseRated ★ 3.5
 Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.5 Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.5
 Ready or NotRated ★ 3.5 Ready or NotRated ★ 3.5
 Sisters with TransistorsRated ★ 4.0 Sisters with TransistorsRated ★ 4.0
 Back to the Future Part IIRated ★ 3.5 Back to the Future Part IIRated ★ 3.5
 Back to the FutureRated ★ 3.5 Back to the FutureRated ★ 3.5
 Ready Player OneRated ★ 2.5 Ready Player OneRated ★ 2.5
 The BrutalistRated ★ 4.0 The BrutalistRated ★ 4.0
 Mickey 17Rated ★ 2.5 Mickey 17Rated ★ 2.5
 High HeelsRated ★ 4.0 High HeelsRated ★ 4.0