Movies
Ratings
139
DefaultRated ★ 2.0
CocoRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
The RitualRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 1.5
Death NoteRated ★ 3.0
Scott Pilgrim vs. the WorldRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5