Titles you rated
Miss KoreaRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0