Titles you rated
MaleficentRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Loving VincentRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0