Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Rocky IIRated ★ 5.0
Bad Boys IIRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Taxi 3Rated ★ 4.5