Movies
Ratings
324
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0- The CollectionRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.0
WildRated ★ 4.0
The Darjeeling LimitedRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The PactRated ★ 1.5
The MatrixRated ★ 4.5
CobwebRated ★ 2.5
MoneyballRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.5
In the AislesRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
IkiruRated ★ 3.5
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 3.0
People in ElanciaRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0