Movies
Ratings
595
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 1.5
The RoundupRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 2.5
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.0
Green BookRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 3.0
Liz and the Blue BirdRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.0
VivariumRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0
VeteranRated ★ 2.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5