Movies
Ratings
596
The FirmRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 4.0
White Boy RickRated ★ 3.5
MantisRated ★ 2.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.5
Rebel RidgeRated ★ 3.0
The Devil's DealRated ★ 3.0
Shot CallerRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
The Equalizer 3Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Whisper of the HeartRated ★ 3.5