Movies
Ratings
50
Hide and SeekRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 2.5
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
QuickRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0