Movies
Ratings
61
Lucid DreamRated ★ 2.0
Walking on SunshineRated ★ 2.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
WatchmenRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
The Last GodfatherRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
My WayRated ★ 1.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5